29 kwietnia 2022

Byli u nas

Pod koniec kwietnia 2022 mieliśmy przyjemność zaprezentować instalację Voltaeris przedstawicielom polskich firm zainteresowanych energetyką odnawialną i rozproszoną, Polskiej Grupy Wodorowej Sp. z o. o. oraz ZISCO sp. z o. o.

Polska Grupa Wodorowa Sp. z o.o. zajmuje się realizacją wdrożeń z zakresu zielonej energii w tym zielonego wodoru. Buduje strategiczne partnerstwa na rzecz budowy rozwiązań energetyki rozproszonej bazującej na paliwie w postaci osadów ściekowych jak i odpadów zielonych. Celem nadrzędnym spółki jest budowanie niezależności energetycznej Polski oraz propagowanie budowy całego ekosystemu zielnego wodoru jako paliwa przyszłości.

ZISCO S.A. to firma z dużym doświadczeniem na rynku budownictwa inżynieryjnego, rynku gazownictwa oraz budownictwa kolejowego. Tradycja, jakość oraz innowacyjne podejście do wykonywanych projektów sprawiają, że ZISCO posiada ustabilizowaną pozycję na rynku sektora usług budowlano – montażowych w Polsce. Domeną rozwojową działania firmy ZISCO S.A. jest rynek energetyki przyszłości opartej na zielonej energii.